• slide-1.png

  slide-1.png

 • slide-3.png

  slide-3.png

 • slide-2.png

  slide-2.png

 • slide-4.png

  slide-4.png

O společnosti

Co je finanční poradenství

Finanční poradce se velmi dobře orientuje ve světě bankovních služeb a dokáže Vám poradit se správou osobních financí. Může se jednat například o zhodnocení volných prostředků, financování bydlení nebo úvěry.

Kdo jsme

Jsme skupina zkušených expertek v oblasti finančního poradenství s mnohaletou praxí a potřebným rozhledem. V oboru se pohybujeme od roku 1993 a portfolio naší společnosti čítá přibližně 3000 aktivních klientů.

Co nabízíme

Naším úkolem je posoudit vhodnost jednotlivých finančních produktů v závislosti na specifických potřebách každého klienta. Na základě těchto informací dokážeme doporučit co možná nejlepší řešení.

Proč my?

Mezi silné stránky, které nás odlišují od konkurence, patří široká škála námi zastupovaných finančních institucí. Nabídka zahrnuje všechny stavební spořitelny a 14 bankovních domů, poskytujících hypoteční úvěry.

Financování bydlení

Specializujeme se na finanční produkty v oblasti financování bydlení. Našim klientům nejčastěji sjednáváme překlenovací a hypoteční úvěry k financování bytových potřeb, samozřejmostí je zajištění produktu na míru.

Refimm reality

Mezi aktivity naší společnosti patří také realitní činnost, díky tomuto spojení dokážeme nejen zprostředkovat prodej či koupi nemovitosti, ale zároveň zajistit i financování přesně podle Vašich požadavků.

Děláme to jinak

„Naše pojetí finančního poradenství nekončí pouze u zprostředkování určitého bankovního produktu, finanční poradenství chápeme jako komplexní a dlouhodobou péči o klienta. V takovém případě je poradce důvěryhodným partnerem, který zná potřeby klienta a dokáže optimalizovat jeho osobní finance jako celek.”

Produkty

Úvěrové pojištění – slouží jako ochrana proti náhlému výpadku příjmů a neschopnosti splácet. Pojistit se lze pro případy dlouhodobé pracovní neschopnosti, nedobrovolné ztráty zaměstnání, invalidity či úmrtí.

Pojištění nemovitosti – proti působení přírodních živlů, škodám způsobených nepředvídatelnými událostmi, vandalismu nebo odcizení částí domu. Pojištění nemovitosti je v dnešní době téměř nutností, a to nejen z důvodu vlastního zájmu o ochranu bydlení, ale v případě financování nemovitosti hypotékou se bez pojištění ani nelze obejít.

Pojištění domácnosti – pojistit lze vybavení bytu, domu, či chalupy. Kromě odcizení a vandalismu je možné vybavení domácnosti pojistit i proti působení živlů jako je požár, výbuch, úder blesku, povodeň nebo přepětí v elektrické síti. Pojištění domácnosti při správném nastavení dnes už není příliš nákladná záležitost a může ušetřit nemalé výdaje v případě nečekaných událostí.

Životní pojištění – uzavřením investičního životního pojištění lze skloubit zhodnocení finančních prostředků se zajištěním v případě nečekaných životních událostí. Jednou smlouvou je možné pojistit celou rodinu ve věku od 0 do 65 let. Pojištění se vztahuje na: úmrtí, vážné choroby, invaliditu, trvalé následky úrazu, léčení úrazu, pracovní neschopnost/hospitalizaci

 

Pro bližší informace a přehled o dalších typech pojištění můžete navštívit webové stránky našich partnerů: www.golemfinance.cz, nebo kontaktujte přímo naše poradce.

Hypoteční úvěry patří mezi nejběžnější a také nejvýhodnější způsoby financování bydlení, pokud není dostatek vlastních úspor. Existuje řada druhů hypotečních produktů, v základě se liší podle účelu, výše zajištění, způsobu splácení, délky fixace nebo podle varianty doložení příjmů.

Příklady druhů hypoték:

 • - Hypotéka na koupi nemovitosti – chcete-li koupit již existující nemovitost
 • - Hypotéka na výstavbu – pokud máte jasné představy o Vašem budoucím bydlení, u tohoto produktu je zpravidla zapotřebí ručit zástavou pozemku a garantovat budoucí výstavbu
 • - Hypotéka bez doložení příjmů – není potřeba dokládat výši příjmů
 • - Americká hypotéka (neúčelová) – u tohoto typu hypotéky není nutné bance prokazovat k jakému účelu peníze potřebujete
 • - Offsetová hypotéka – je kombinací hypotéky a spořícího účtu
 • - Hypotéka na refinancování – vhodné např. ke spojení více úvěrů do jednoho, nebo pokud nejste spokojeni s cenou či podmínkami Vaší stávající hypotéky
 • - Předhypoteční úvěr – lze využít v situaci, kdy potřebujete koupit nemovitost, na kterou ještě není možné uložit zástavní právo

 

V úvěrové oblasti jsme vázaným zástupcem samostatného zprostředkovatele GOLEM FINANCE s. r. o. registrovaným u ČNB. Pro bližší informace o hypotékách a službách hypotečního makléře můžete navštívit stránky www.golemfinance.cz nebo kontaktujte přímo naše poradce.

Je tradičním nástrojem zhodnocení úspor nebo k zajištění finanční rezervy pro budoucnost. Výhodou stavebního spoření je nárok na státní příspěvek ve výši až 2000 Kč ročně, jedná se zároveň o jednu z nejbezpečnějších a nejvýhodnějších forem spoření.

Stavební spoření je vhodné pro:

 • - Vaše děti, kterým výnosy mohou usnadnit start do života
 • - Vaše zajištění na stáří
 • - Financování bydlení

 

Po určité době spoření lze získat nárok na tzv. úvěr ze stavebního spoření, který má určité výhodnější podmínky a může být alternativou klasické hypotéky. Pokud ještě nemáte nárok na řádný úvěr ze stavebního spoření, lze zažádat o překlenovací úvěr (nebo také meziúvěr), díky kterému budete moci řešit své bytové potřeby okamžitě. Překlenovací úvěr slouží k překlenutí doby, nežli splníte podmínky pro přidělení řádného úvěru.

 

V úvěrové oblasti jsme vázaným zástupcem samostatného zprostředkovatele GOLEM FINANCE s. r. o.  registrovaným u ČNB. Pro bližší informace o hypotékách a službách hypotečního makléře můžete navštívit stránky www.golemfinance.cz nebo kontaktujte přímo naše poradce.

Proč mít svého finančního poradce?

Ačkoliv v zahraničí patří finanční poradenství mezi již zaběhlé a hojně využívané odvětví, česká společnost se jeho výhody spíše teprve učí. Důvodem určité skepse k finančnímu poradenství je často špatná zkušenost české veřejnosti s nejrůznějšími dealery, kteří se lidem snaží mnohdy i nepříjemným způsobem vnucovat zaručeně nejvýhodnější finanční produkty. Tito dealeři zpravidla patří mezi zaměstnance určitě bankovní instituce, nebo jsou zapojeni do jejich dealerské sítě, což pro klienta může skýtat určité nevýhody.

Jaký je tedy rozdíl mezi profesionálním finančním poradcem a pracovníkem banky? V samotné pracovní náplni až takové rozdíly nejsou, v obou případech jde v principu o zprostředkování určitého finančního produktu dle potřeb klienta. Ovšem rozdíly spočívají především v přínosech pro klienta. Pracovník banky může klientovi zprostředkovat pouze produkty jeho konkrétní instituce - co když ale jiná banka dokáže nabídnout stejný produkt za výhodnějších podmínek? Obcházet všechny banky a zjišťovat konkrétní parametry je pro běžného člověka v dnešní době velmi náročné, finančních institucí je mnoho a podmínky se navíc často mění. Zde se skrývá hlavní výhoda finančního poradenství, finanční poradce je nezávislý na konkrétních bankovních společnostech, díky čemuž může porovnávat produkty různých bank a nabídnout klientovi mnohem optimálnější řešení. Nezanedbatelným přínosem je také dlouhodobá spolupráce mezi klientem a jeho finančním poradcem, nejedná se tedy o jednorázovou službu, nýbrž o komplexní proces, kterým je klient proveden od počátku až do zdárného konce.

Hypoteční sazby zůstávají rekordně nízko

Někteří analytici koncem loňského roku varovali, že v roce 2015 může dojít ke zvýšení sazeb u hypotečních úvěrů. Tyto předpovědi se zatím nenaplnily a průměrná výše úrokové sazby se pohybuje na stejné úrovni jako v minulém roce, tedy okolo 2,5 %. Ekonomika se tedy stále zachází v době, kdy pořízení hypotečního úvěru nebylo výhodnější. Na finančních trzích však přesto panují obavy, že v roce 2016 už může být situace zcela jiná. Vyplývá to také z varování České národní banky, která s nejvyšší pravděpodobností plánuje zásahy do hypotečního trhu. Zájemci o hypoteční úvěr by proto měli být na pozoru, v případě delšího otálení by pořízení hypotéky mohlo být méně výhodné.

Naši parteři:

GOLEM FINANCE : Hypoteční makléři, hypotéky, stavební spoření, pojištění  

Kontaktujte nás

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat, můžete využít kontaktní formulář níže.

Refimm spol. s r.o.
tř. Václava Klementa 824
293 01 Mladá Boleslav
(Naproti BONDY Centru)
IČ: 273 874 88

Mobil: +420 725 727 520
e-mail: