Společnost Refimm se zabývá realitní činností v okrese Mladá Boleslav a přilehlém okolí. V oblasti realit se pohybujeme od roku 1993 a disponujeme tak řadou zkušeností a nezbytných kontaktů. V dnešní době je těžké zorientovat se ve specifických podmínkách realitního trhu, který je neustále ovlivňován měnícími se právními předpisy a rozmanitostí finančních produktů. Realitní kancelář vstupuje mezi nabízejícího a zájemce jakožto prostředník, poskytující určitou přidanou hodnotu. My se proto vždy snažíme najít optimální řešení pro spokojenost obou zúčastněných stran, o čemž mimo jiné svědčí řada spokojených klientů, kteří se k nám rádi vracejí.

Pro prodávajícího

Zajistíme kompletní servis v oblasti realitních služeb, počínaje zajištěním odhadu a právním servisem v oblasti daňových odvodů konče. Pomůžeme se stanovením tržní ceny a dodáme všechny doklady potřebné k prodeji nemovitosti. Postaráme se o efektivní inzerci Vaší nemovitosti na realitních serverech i v tištěných médiích, mimo to disponujeme také databází zájemců o koupi nemovitosti.

Pro zájemce o koupi nemovitosti

Naše společnost se dlouhodobě zabývá také finančním poradenstvím, díky tomu můžeme nabídnout komplexní služby včetně zajištění vhodného financování při koupi nemovitosti. S ohledem na Vaši finanční situaci poradíme do jaké nemovitosti se vyplatí investovat a jakou formu hypotéky či stavebního spoření zvolit. V případě zdárně uzavřeného obchodu můžeme také doporučit či sjednat vhodné pojištění pro Vaši novou nemovitost. Samozřejmostí je zajištění kompletního právního servisu (sestavení kupní smlouvy, daňové odvody apod.) dle platných legislativních předpisů.

Pronájem nemovitosti

Zprostředkujeme pronájem domu, bytu, komerčních prostor a dalších typů nemovitostí. Doporučíme reálnou tržní cenu za pronájem a zajistíme řádné sepsání pronajímací smlouvy.